İLETİŞİM TR

No Items Available

Hikayemiz

img
arrow-text Maxxmora olarak, size hayal ettiğiniz mutluluğu ve rahatlığı sunmak için durmadan yeni fikirler üretiyoruz. Sürekli yeni fikirler tasarlayan ekibimizi bir araya getiren şey, paylaştığımız ortak tutku, azim, yaratıcılık ve kalitedir.

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

img Hikayemiz, 2002 yılından bu yana 100’'den fazla ülkede dış mekan etkinlikleri, reklam ve dış mekan gölgeleme sistemlerinin tasarımı ile başladı. Sektör üzerine biriktirdiğimiz deneyimleri, dünya çapında yaptığımız dış mekan tasarım ve uygulamalarını, mobilya ile genişleterek Maxxmora Outdoor Living Concept markamızı üç yıl önce kurduk. Tüm bu bilgi birikimleri ve deneyimleri kullanarak göz alıcı ürünler tasarlayıp üretiyor, müşterilerimize eşsiz hazlar bırakan mekanlar yaratmaya devam ediyoruz.

Kendimizi, nadide parçaları ortaya çıkaran bir marka olarak görüyoruz. Yenilikçi mühendislik sistemleri ve en yüksek kalitede malzemeleri kullanarak, el yapımı dış mekan mobilyaları üretiyoruz. Maxxmora’da, yaratıcılığın sınırlarını, kullanılan her malzemenin özünü aşan, onu ustalıkla tasarlanmış bir formda dünyaya sunan ve ötesine taşıyan bir kalite için çalışıyoruz.

img
Bizler mükemmeliyet peşinde koşan hayalperestleriz. Mükemmellik, yüksek kaliteli seçimler ve malzemelerden gelir. Bizler de bu seçimleri doğru yapan, idealist bir ekibiz.
img

HAKKIMIZDA

Vizyon

img Vizyonumuz, koleksiyonlarımızı tutku, seçkin yaratıcılık ve estetik anlayışı ile geliştirmek, aynı zamanda da yüksek kaliteli dış mekan mobilyalarımız ile evrensel bir tasarım anlayışı yaratmaktır.

Misyon

Kendimizi, nadide parçaları ortaya çıkaran bir marka olarak görüyoruz. Yenilikçi mühendislik sistemleri ve en yüksek kalite malzemeleri kullanarak, el yapımı dış mekan oturma grubları üretiyoruz. Maxxmora’da, yaratıcılığın sınırlarını, kullanılan her malzemenin özünü aşan, onu ustalıkla tasarlanmış bir formda dünyaya sunan ve ötesine taşıyan bir kalite için çalışıyoruz.

BİZ MAXXMORA'YIZ

TASARIMCILAR

NOORUM STUDIO / Henrik Pedersen and Mette Rosendal Designer more
NOORUM STUDIO / Henrik Pedersen and Mette Rosendal
KLAN STUDIO – Işık Görgün Oral / Eşref Akın Oral Designer more
KLAN STUDIO – Işık Görgün Oral / Eşref Akın Oral
İsmet Çevik Designer more
İsmet Çevik