İLETİŞİM TR

No Items Available

Materyaller

img
img Maxxmora, hammadde tercihinden başlayarak her bir mobilya parçasının mühendislik detaylarına kadar her zaman yüksek kaliteyi hedeflemektedir. Dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışarak, işlevsellikten ve sürdürülebilirlikten ödün vermeden benzersiz eserler yaratmayı hedefliyoruz.

MATERYALLER

MALZEMELER

img Farkı formlardaki ürünlerimizi, özenle oluşturmak için kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Bu kalite ve farklılığa ulaşmak için, en güncel üretim prosedürlerini zanaatkarlıkla aktarıyoruz.
img

MATERYALLER

USTALIK VE TEKNOLOJİ

Bir mobilyada aradığınız şey nedir? Konfor, kalite veya dayanıklılık...
Son teknolojinin gücünü ustalıkla birleştirerek zamana meydan okuyan mobilyalara dönüştürüyoruz. Maxxmora, ihtiyacınız olan ve hak ettiğiniz her şeyi size verir.
img

Tik Ağacının Dayanıklılığı

Birmanya Tik Ağacı sayesinde hayal ettiğiniz dış mekanlarda, size uzun ömürlü deneyimler sunuyoruz. Doğa kaynaklı bir ürün olduğundan, doğal hava şartlarından dolayı altı ay ile iki yıl içerisinde tik ağacının yüzeyinde küçük çatlaklar oluşması ve altın kahveden açık gümüş rengine kadar rengini belli oranlarda kaybetmesi kesinlikle normaldir. Tik ağacı kullanımı ile aşırı sıcaklıkların ve daha fazlasının keskin koşullarına karşı mobilyalarınız satın alındığı ilk günkü gibi sağlam ve güzel kalacaktır.

Farklı Renk Seçenekleri İle Alüminyum

Alüminyum, benzersiz hafifliği, mükemmel dayanç-ağırlık oranı ve aşınmaya karşı olağanüstü direnci sayesinde dış mekan mobilya çözümleri için ideal bir malzemedir. Dış mekanlarınızın her noktasında lüks güzelliğin hissedildiği sağlam ve güçlü bir yapı için birinci sınıf paslanmaz çeliğimizi en zarif renklerle boyuyoruz.

Dış Mekana Uyumlu Döşemelik Kumaşlar

Maxxmora, %100 çözelti boyalı, üst kalite akrilik kumaşları ile yumuşak ve şık bir dokunuş sunar. %100 çözelti boyalı akrilik, ultraviyole ışınlarına ve açık hava şartlarına maruz kaldığında 7-8 skalasına kadar renk haslığına sahiptir. Aynı zamanda tüm akrilik kumaşlar, su ve leke tutmamayı artıran bir yüzeye de sahiptir. Suni deriler, dış mekan koşullarına uygun şekilde dayanıklıdır. Leke, kir ve diğer kalıntılara karşı dirençlidir. Suni derinin bileşimi %2 vinil akrilik %76 polivinil klorür %22 Polyester olup 100.000 Martindale ve alev geciktirici özelliklere sahiptir.

İp Örgü Seçenekleri

Kompaktlık, hem tasarım hem de üretim aşamasında bizim için vazgeçilmez bir kavramdır. İdeal şekli ve olası her dış etkiye karşı dayanıklılığı garanti etmek için UV geçirmez ve %100 Çözelti Boyalı Akrilik kullanıyor ve bunları en uygun kaplama seçenekleriyle birleştiriyoruz.

Dayanıklılık & Güvence

Dış mekanlarınız için sonsuz güzelliği sağlayan Maxxmora, uzun yıllar kullanım için güçlü, farklı ve eksiksiz parçalar yaratır. Son teknolojik araçları yoğun bir dikkatle birleştiren kalite ilkelerimiz, Maxxmora garantisini mümkün kılmaktadır.

Bakım & Onarım

Maxxmora olarak, dış ortam koşulları için seçici davranarak, dayanıklı malzemeler kullanıyoruz. Yine de Garanti ve Bakım-Onarım Kılavuzunda yazılı olan bakım ve onarım işlemlerini uygulamanızı tavsiye ederiz. Tik, iroko ve döşemelik ürünler için de özel bakım kitleri bulundurmanızı tavsiye ederiz.